Skip to content

Moja wizja uniwersalnej, jakościowej, niedrogiej opieki zdrowotnej ad

1 rok ago

557 words

Zlikwidowano istniejące wyłączenia warunkowe dla 129 milionów osób, zagwarantowano nową opcję ubezpieczenia dla młodych osób w wieku do 26 lat na podstawie polityki ich rodziców, zapobiegliśmy limitom rocznym i na całe życie dla nawet 105 milionów Amerykanów oraz wymaganym ubezpieczycielom do użycia przy co najmniej 80% premii za opiekę – nie zyski – a także na pokrycie milionów wcześniej nieubezpieczonych Amerykanów. Mój przeciwnik i republikanie w Kongresie usunęliby podstawowe zabezpieczenia konsumenckie i podporządkowali Amerykanom dyskryminację ubezpieczeniową, a nawet wyższe, nieprzewidywalne składki. Pozostawiłoby też ponad 20 milionów Amerykanów bez żadnego ubezpieczenia, przenosząc koszty opieki na ubezpieczonych Amerykanów i pracowników służby zdrowia.
Zamiast uchylać ACA, mój plan będzie opierał się na jego postępach. Musimy pracować nad rozszerzeniem zasięgu Medicaid w 19 stanach, w których pozostało 3 miliony Amerykanów bez ubezpieczenia zdrowotnego, ponieważ ich państwa odmówiły rozszerzenia Medicaid i rejestracji osób kwalifikujących się do ubezpieczenia. Musimy ulepszyć i wzmocnić ACA poprzez zwiększone ulgi podatkowe, aby zapewnić dostępność pokrycia, wdrożenie silnych środków w celu obniżenia kosztów leków na receptę, zwiększenie konkurencji między ubezpieczycielami oraz agresywną kampanię mającą na celu zwiększenie zasięgu i rekrutację. I na koniec, musimy zapewnić dostępność publicznego wyboru opcji w każdym stanie i pozwolić Amerykanom przekroczyć 55 lat na zakup Medicare. Podsumowując, polityka ta zwiększy konkurencję, wybór, przystępność cenową i liczbę Amerykanów z ubezpieczeniem.
II. Zapewnij większą przystępność dla wszystkich Amerykanów
Amerykańskie rodziny są ściskane przez koszty opieki zdrowotnej, które rosną szybciej niż płace. Zbyt duża część ich ciężko zarobionego wynagrodzenia za mieszkanie idzie na płacenie odliczeń, copay i współsprawstwo za wydatki medyczne. W rzeczywistości średnie odliczenie od pokrycia kosztów pracodawcy wzrosło siedem razy szybciej niż płace pracowników od 2010 r.
Aby w pełni rozwiązać ten problem, musimy walczyć z rosnącymi całkowitymi kosztami opieki zdrowotnej, które pracownicy i starsi Amerykanie widzą w swoich premiach, w szczególności stale rosnących kosztów leków na receptę.
Mój plan dotyczy obu tych podstawowych kwestii.
Po pierwsze, aby natychmiast zwolnić Amerykanów z obciążeń związanych z kosztami opieki zdrowotnej, przedłużę zwrot podatku do wysokości 5000 USD na rodzinę za nadmierne koszty opieki zdrowotnej. I nałożę na wszystkich ubezpieczycieli wymóg ograniczenia kosztów leków na receptę do 250 $ miesięcznie na leki objęte ubezpieczeniem.
Po drugie, aby bezpośrednio zająć się rosnącymi kosztami leków na receptę, będę pracował nad usunięciem barier konkurencji poprzez usprawnienie zatwierdzania wysokiej jakości leków biopodobnych i generycznych. Obejmuje to propozycje mające na celu zagwarantowanie, że firmy farmaceutyczne uzasadnią swoje ceny, wyeliminują praktyki zapłacić za zwłokę i pozwolą Medicare na bezpośrednie negocjowanie w celu uzyskania lepszych cen. Stworzę także nowy federalny zespół ds. Reagowania na potrzeby klientów, którego zadaniem będzie identyfikacja nadmiernych skoków cenowych w ramach długotrwałych, ratujących życie metod leczenia oraz zapewnienie im skutecznych nowych narzędzi do reagowania.
Po trzecie, będę agresywnie eliminował oszustwa, marnotrawstwo i nadużycia w dowolnym programie subsydiowanym przez władze federalne poprzez uwzględnianie niepartyjnych pomysłów takich grup ekspertów, jak Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare (MedPAC)
[więcej w: miocyt, zapalenie przyczepu ścięgna achillesa, przychodnia ludwikowska oleśnica ]

0 thoughts on “Moja wizja uniwersalnej, jakościowej, niedrogiej opieki zdrowotnej ad”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: szczoteczki do zębów[…]

Powiązane tematy z artykułem: miocyt przychodnia ludwikowska oleśnica zapalenie przyczepu ścięgna achillesa