Skip to content

System akredytacji Next GME – uzasadnienie i korzyści ad 5

2 lata ago

510 words

Z czasem możemy sobie wyobrazić, że NAS pozwoli ACGME stworzyć system akredytacji, który mniej koncentruje się na identyfikacji problemów, a bardziej na sukcesie programów i instytucji w ich rozwiązywaniu. Chociaż ACGME nie pilotowało NAS w całości, kluczowe elementy systemu zostały przetestowane z powodzeniem w Edukacyjnym Projekcie Innowacji w medycynie wewnętrznej oraz w wieloletnim programie pilotażowym w medycynie ratunkowej. Oprócz testowania corocznego gromadzenia danych, Edukacyjny Projekt Innowacyjny zapewnił ACGME wgląd w normy, które można złagodzić w przypadku programów o wysokiej skuteczności (tj. 40% redukcja wymagań dotyczących programu medycyny wewnętrznej, który wszedł w życie w lipcu 2009 r. 29). Wiedza na temat pozyskiwania elementów danych wokół kamieni milowych jest zdobywana przez międzynarodowe akredytacje ACGME w Singapurze i przyniesie korzyści wdrożeniu NAS. Wreszcie nauka zdobyta w pierwszej fazie NAS przyniesie korzyści specjalnościom, które wdrożą NAS w drugiej fazie.
Wiele pozostaje jeszcze do zrobienia. Kolejnym krokiem w kierunku NAS będzie obejmować informowanie społeczności GME o NAS, ze szczególnym uwzględnieniem kamieni milowych. Prace te będą kontynuowane w ścisłej współpracy z organizacjami programowo-reżyserskimi, zarządami ABMS, specjalistycznymi kolegiami i powiązanymi organizacjami naukowymi. ACGME będzie kontynuować swoją rolę w kształceniu dyrektorów programów, wydziałów i innych osób, opierając się na dorocznej konferencji, koncentrując się na rozwoju wydziału, który jest wrażliwy na ograniczenia czasowe i finansowe dla wielu członków wydziału.
NAS będzie wspierać edukację lekarzy, aby zapewnić opiekę Amerykanom w połowie wieku. Wymaga to trwałego systemu, który wykorzystuje najlepsze z obecnego systemu i wzmacnia go poprzez bardziej wyraźne skupienie się na atrybutach środowiska uczenia się, które przenoszą się na całe życie praktyki w specjalności klinicznej. Zachęcając wysokowydajne programy do innowacji, system otworzy pułap jakości i przygotuje nowe nauczanie. Jednocześnie ciągłe, oparte na procesach podejście do programów o wydajności mniejszej niż optymalna będzie nadal zwiększać poziom głośności dla wszystkich programów.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMsr1200117) został opublikowany 22 lutego 2012 r. O godz.
Dziękujemy członkom panelu ekspertów ACGME: Susan Swing, Ph.D., ACGME, Arden Dingle, MD, Emory Medical School, Catherine A. Marco, MD, University of Toledo College of Medicine, Karen Brasel, MD, MPH , Medical College of Wisconsin, Rich Frankel, Ph.D., Indiana University, Joanne Schwartzberg, MD, American Medical Association, Tina Foster, MD, MPH, Dartmouth-Hitchcock Medical Center, Gary Loyd, MD, MMM, University of Louisville School Medycyny, Prathibha Varkey, MB, BS, MHP, MHEP, Mayo Clinic; i Robin Hemphill, MD, MPH, Douglas Paull, MD, i Linda Williams, RN, MSI, VA Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Pacjenta.
Author Affiliations
Z Rady Akredytacji dla Absolwent Edukacji Medycznej, Chicago (TJN, IP, TB, TCF); Jefferson Medical College of Thomas Jefferson University, Filadelfia (TJN, TB); oraz University of Florida College of Medicine, Gainesville (TCF).

Materiał uzupełniający
Referencje (29)
1
[podobne: elvita jaworzno partyzantów, dyżury aptek suwałki, piperine forte apteka ]

0 thoughts on “System akredytacji Next GME – uzasadnienie i korzyści ad 5”

  1. [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu chirurgia plastyczna warszawa[…]

Powiązane tematy z artykułem: dyżury aptek suwałki elvita jaworzno partyzantów piperine forte apteka